Ještě lepší bezdrátový mixér BlendyGo třetí generace, seznamte se

Zdravá strava je ohromným koníčkem lidí všech věkových skupin. Pokud do této kategorie spadáte, jistě máte v oblibě zdravé koktejly, které byste si rádi připravovali z nejrůznějších surovin. No, a právě s BlendyGo – mixérem 3. generace – to nebude vůbec žádný problém. Po vývoji mixéru, který trval dlouhé 4 roky, nyní představujeme mixér nabízející 100% spolehlivost, odolnou ocelovou čepel, vyšší výkon, bezdrátovost a praktičnost.

Vynikající krémové koktejly díky dokonale ostré čepeli

Na BlendyGo navíc naleznete mnohé inspirace k přípravě zdravých koktejlů, jejichž hlavními složkami bude především ovoce a zelenina, rozmixovat však díky dokonale ostré čepeli dokáže mnohem víc. Díky mixéru BlendyGo třetí generace je tak možné připravovat zdravé koktejly z prvotřídních surovin, to však ani zdaleka není všechno. Díky možnost nabíjení je možné přenosný mixér jednoduše sbalit na cesty a zbavit se tak starosti s tím, čím se v průběhu diety či celkově při zdravém životním stylu zasytit na cestách.

Pokud vás zajímá, co všechno je možné s bezdrátovým mixérem 3. generace připravit, pak vám můžeme prozradit, že škála jednotlivých pokrmů je opravdu obrovská, stačí se jen inspirovat.

V základu je možné samozřejmě představit klasické, již zmíněné, zdravé koktejly, do kterých je možné přimíchat i tvrdší celer nebo například mrkev. Dále jej lze využít také na precizní přípravu proteinových shaků, které je sice možné rozmíchat v shakeru ručně, pokud jste tak ale už někdy postupovali, víte, že to může být pěkná „makačka“. Z méně tradičních receptů může BlendyGo posloužit také k přípravě dokonale krémové pasty, omáčky, dětských příkrmů nebo dokonce ledové kávy. BlendyGo totiž bez problému rozmichuje také led.

V čem je BlendyGo 3. generace pokročilejší v porovnání s druhou generací?

Pokud si libujete v analytickém okénku, pak tady pro vás jedno krátké máme. Týká se porovnání BlandyGo 2 s BlendyGo 3, jehož motoru je až 3x výkonnější, efektivita baterie 2,5x vyšší, opomenout nelze ani jednou tak velký objem nádoby, v němž můžete pokrmy a nápoje připravovat. BlandyGo 3 dále nabízí také indikátor stavu nabití, díky kterému budete snadno vědět, jak dlouho mixér na cestách vydrží bez nabití. V případě, že bude spíše vybitý, jistě oceníte také funkci rychlého nabíjení.

Tak co? Rádi byste sbalili ultra silný přenosný mixér BlendyGo 3 s sebou na cesty? Koktejlová dieta nebo přísun energie po náročném výkonu v práci bude díky BlendyGo 3 mnohem větší zábavou, než jste si dokázali vůbec představit. Otestujte sílu tohoto revolučního stroje a přesvědčte se, že za to opravdu stojí!

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: Strava

Autor: Katka Rozsypalová