Trápí vás únava a trávicí potíže a vaše tělo nefunguje, jak byste si představovali? Zkuste jej posílit zázračným ovocem Acai

Chronická únava může přepadnout každého z nás. Přichází plíživě, často si jejích prvních projevů ani nevšimneme a než přeroste v opravdový problém, přehlížíme i závažné příznaky, například časté bolesti hlavy, neschopnost se soustředit, pocit neustálého napětí a nekvalitní spánek, potíže s trávením. Proto, abychom se tohoto nepříjemného stavu zbavili, je potřeba úplně změnit svůj životní styl a začít více pečovat o svoji tělesnou i duševní pohodu.

Začněte revizí svého životního stylu

Přepracovaný manažer, maminka na mateřské dovolené, pomáhající povolání jako zdravotní sestry, pečovatelky a celá řada dalších povolání je ve zvýšené míře náchylná k chronické únavě, která se může projevovat celou řadou nepříjemných příznaků. Jestliže už nemáte energii ani na to, abyste ráno vstali, je potřeba se zamyslet nad svým způsobem života a změnit jej, dokud je to ještě možné. Každý den si do plánu zařaďte alespoň jedinou aktivitu, která vám udělá radost a na níž se budete těšit, věnujte se více sportu a alespoň část svého volného času věnujte péči o sebe. Nezanedbávejte také svoji stravu. Místo buchet a koblih, které sice dodají energii rychle, ale krátkodobě, volte raději zdravé potraviny, které vaše tělo podpoří ve snaze cítit se lépe. Jednou z nich může být i tropické ovoce Acai, které vám pomůže rychle dobít baterky a zregenerovat tělesné i duševní síly.

Jaké přednosti Acai Berry můžete při své snaze najít zase radost ze života využít?

Acai se kromě dobití vašich baterek zaměří také na zdraví vašeho trávicího systému, který nadměrných stresem trpí, pomůže játrům efektivněji odvádět z těla toxiny a díky eliminaci pocitu hladu se vám při jeho pravidelné konzumaci bude také snáze hubnout. Acai zatočí i s dalším následkem nezdravého životního stylu, zvýšenou hladinou cukru v krvi. Tu vám pomůže dostat pod kontrolu a společně s tím se vám zlepší také kvalita vlasů, nehtů a pleti. Abyste na sobě pozitivní vliv božského ovoce Acai poznali, je potřeba konzumovat jej pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců. Výsledky ale budou stát zato.

Prášek nebo kapsle pro zaneprázdněné

Ovoce Acai můžete pořídit ve formě prášku vyrobeného z usušených a namletých bobulek, který jednoduše rozmícháte s vodou nebo džusem a vypijete. Přisypat jej můžete také do kaše nebo jogurtu anebo jej použít do domácích moučníků. Jestliže jste velmi časově zaneprázdněni, budou pro vás skvělým řešením praktické kapsle, které sebou vezmete kamkoliv a s nimi i svůj zdroj energie a dobré nálady.

Publikováno: 02. 06. 2020

Kategorie: Léky a doplňky stravy

Autor: Katka Rozsypalová