4 zaručené tipy pro pestřejší sexuální život

Nuda v posteli je věčné téma. Na druhou stranu se není čemu divit, protože pokud „to“ přestane být žhavé (nebo alespoň uspokojivé), trpí celý vztah. Nemá smysl si cokoliv nalhávat, u většiny párů hraje sex velmi důležitou roli a nechcete-li, aby se mezi vámi a vašim partnerem vytratila ona pomyslná jiskra, budete se do toho muset opřít. No a pokud plamínek vášně vyhasl, chopte se zapalovače a zažehněte oheň, který jen tak něco neuhasí. Prozradíme vám pár zaručených tipů - mohly by vám vytrhnout trn z paty i v případě, že zrovna řešíte problémy s erekcí!

Kdo si hraje, nezlobí

Napadlo vás někdy, že si milostný život zpestříte nejrůznějšími hračkami? Nemusíte se červenat, sex shop navštěvuje kde kdo. K mání jsou pomůcky všeho druhu a na své si přijde každý. Proberte s partnerem vzájemné představy (třeba u sklenky vína, která vám rozváže jazyk) a vydejte se na nákupy. Kdo ví, třeba toužíte po méně tradičním milování, ale ještě o tom nevíte (a erektilní dysfunkce bude rázem minulostí!).

Zkuste „to“ i jinde než doma

Co když je příčinou milostného strádání stereotyp vaší postele? Možná by stálo za to, kdybyste vyzkoušeli sex i na jiných místech. Anebo jen změňte harmonogram a buďte spontánnější. Zabijákem může být i jakási pravidelnost. Buďte iniciativní a překvapte ho v momentě, kdy to čeká ze všeho nejméně.

Překvapte ho smyslným prádlem

Jak je to dlouho, co jste na smysly svého milovaného protějšku zapůsobila sexy prádýlkem? Napravte to a pořiďte si pár kousků, které ho rozpálí doběla! Naklusejte do ložnice v přiléhavém župánku (skvělou volbou jsou saténové župany!), pod kterým skryjete luxusní krajkové prádlo nebo třeba korzet. Erotické korzety jsou skvělou volbou pro každou ženu, která má „mindrák“ z většího bříška nebo povadlejších prsou. Korzet důmyslně skryje „nedostatky“ a umocní přednosti. Podobnou moc mají také populární push-up podprsenky. Co se týče barevné kombinace, krev v žilách mu rozproudíte červeným nebo černým prádlem. Chybu však neuděláte ani s něžně bílou. Barva prádla je to poslední, co ho bude zajímat. Mnohem důležitější je nápaditý střih.

Začněte se oblékat svůdně každý den

Nechcete-li, aby šlo o jednorázové vzplanutí, pracujte na zkvalitnění milostného života systematicky. Sexy spodní prádlo je dobrý základ, ale brzy nebude stačit. Doplňte svůj šatník také o další slušivé kousky, a to nejen ze sortimentu prádla. Začněte nosit oblečení, které vám sluší a dejte mu najevo, že nejste šedá myš, kterou muži přehlíží. Budete-li o sebe dbát, nedáte mu důvod, aby (příliš často) koukal po jiných. Zajděte si ke kadeřníkovi a na kosmetiku. Vaší postavě i duševní pohodě jistě prospěje pravidelné cvičení a změna jídelníčku. Rázem pro partnera budete atraktivnější a to si pište, že na sobě začne makat i on. Máte další tipy na zpestření milostného života? Přispějte svými názory do diskuze!

Publikováno: 22. 08. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Rozsypalová