Program MBA Psychologie a management, který využijete v praxi

Program MBA Psychologie managementu vám pomůže k uplatňování postmoderních psychologických postupů v manažerské praxi. Posílí vaše konstruktivní vyjednávací a poziční schopnosti, stanete se úspěšnými při vedení a řízení lidí i v neverbální komunikaci a aktuální trendy v oblasti koučinku budete mít v malíčku.

MBA titul v oboru Psychologie managementu

Součástí studia MBA obor Psychologie managementu na Cardiff Academy vám prohloubí manažerské znalosti z oblasti personálního řízení a řešení konfliktů. Zdokonalíte se při sebeřízení, v time managementu, neverbální komunikaci i osobní prezentaci nazývané self branding, ať už jste začínající či úspěšní manažeři. Program je vhodný pro střední a vyšší management, CEO, podnikatele a majitele společností.

Studium pro širokou veřejnost

Program MBA Psychologie managementu je vhodný hlavně pro začínající, budoucí i stávající manažery a specialisty, kteří aspirují na vyšší pozice ve vedení firem nebo státních úřadů, ale i ve vlastní firmě. Obor je velice oblíbený u manažerů napříč všemi obory, kteří se hodlají neustále sebezdokonalovat a umět dokonale využívat psychologické postupy při jednání a komunikaci v rámci své profesní kariéry i v osobním životě. Využijte tým profesionálních lektorů a začněte studovat.

Motivujte zaměstnance a naučte se řešit konflikty

Studenty čeká komunikační tréning, naučí se bravurně zvládat konflikt management a motivovat zaměstnance. Proniknou do tajů psychologie osobnosti, které jim pomohou při řešení konfliktů nebo manažerského koučinku. Naučí se nástroje, techniky a postupy pro zvýšení efektivity zaměstnanců. Pochopí možnosti rozvoje potenciálu, motivace i zvyšování pracovního výkonu.

Pronikněte do tajů psychologie osobnosti

Studenti si osvojí základy psychologie osobnosti a jejich využití v každodenní manažerské praxi. Oblast psychologie, doplňují i komunikační a prodejní dovednosti a překonání komunikačních bariér. Základní blok tvoří: Psychologie osobnosti, Leadership, Komunikační trénink, Konflikt management a Koučink. Volitelný blok zahrnuje kategorie hard skills, soft skills a práva. Odnesou si řadu znalostí a dovedností využitelných v praxi, které jim pomohou mezi konkurencí uspět.

Publikováno: 30. 03. 2023 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Lifestyle

Autor: Katka Rozsypalová